Veselīga pārtika ikdienā

 

"Par veselīgu pārtiku esam vadījuši stundas, akcijas un pasākumus skolā jau visas iepriekšējās nedēļas laikā un dažādās klašu grupās, aptaujā par svarīgu ēdienreizi - brokastīm, iesaistījām arī vecākus," stāsta Daugavpils 10.visusskolas direktore Vallija Salna "Šodien skolā notiks veselīgas pārtikas pēcpusdiena 3. un 4. klašu skolēniem". Piecu paralēlo staciju vadīšanā sadarbojas projekta komanda, tās vadītāja Vallija Salna, skolotājas Nataļja Ozerska un Jeļena Kļimenko, 3.un 4.klašu audzinātāji un studentes - praktikantes. Foto

Katrs no 3.un 4.klašu skolēniem 2 stundu laikā paspēj nokļūt stacijās "Pārtikas piramīda", "Veselīgiem graudaugi" "Gatavosim veselīgu ēdienu", "Garšīgie vārdi" un "Pārtika dažādās valstīs" un kopīgā noslēgumā - refleksijas daļā visiem pēcpusdienas dalībniekiem, kas aicina viņus izzināt, izvērtēt, analizēt un apkopot zināšanas par to, kāda pārtika ir visvērtīgākā viņu ikdienas uzturā, kādus produktus uzturā būtu jālieto visvairāk/vismazāk, kā pagatavot veselīgu maltīti, ko par ēšanu māca tautas gudrības latviešu un krievu valodās, ko ēd cilvēki citur pasaulē.

Šo pasākumu skolā dokumentēja arī Daugavpils preses un TV pārstāvji, tāpēc par pasākumu un tā ieguldījumu iespējams lasīt palašāk.

Liels paldies Daugavpils 10.vidusskolas komandai, kuras darbs bija plānots un pārdomāts līdz niansēm: veiksmīga organizēšana, skolas noformējums, publicitātes veicināšana, skolotāju darbs un bērnu organizētība, kā arī radīja patiesu interesi un aizrautību bērnos, piedaloties aktivitātēs, kas nozīmīgas viņu fiziskai un garīgai izaugsmei. Veiksmi turpmāko pasākumu organizēšanā!

Līdzfinansētāji:
OpenMessage

Projekts “Globālā dimensija sociālo zinātņu mācību priekšmetos”

tika īstenots no 2013. līdz 2015.gadam.


Izglītības attīstības centrs pateicas visiem projekta dalībniekiem un partneriem par produktīvo sadarbību!


Projekts ir noslēdzies, tādēļ projekta mājas lapa vairs netiek papildināta, bet tā ir pieejama kā globālās izglītības materiālu krātuve.


Tādēļ aicinām izmantot šeit publicētos pētījumus, mācību materiālus, skolu pieredzes stāstus un citus resursus!


Cita noderīga informācija un resursi pieejami arī Izglītības attīstības centra mājas lapā www.iac.edu.lv.

 

The project "Global dimension in Social Sciences subjects in Formal Education"

was implemented from 2013 till 2015.
Education Development Centre is grateful to all project participants and partners for productive cooperation!
The project has been completed, so the project website is no longer updated. Website is still available as a resource of global education materials.
Other useful information and resources available in the Education Development Centre website www.iac.edu.lv